Logowanie

nie pamiętam hasła

Jesteś firmą i nie posiadasz konta?
Zdobądź dostęp do funkcji serwisu:

  • wizytówka
  • artykuły
  • wydarzenia
  • produkty
  • zapytania ofertowe
  • newsletter

Partnerzy serwisu

Allied Vision Technologies przystąpiło do Japan Industrial Imaging Association

Wiodący producent kamer został członkiem stowarzyszenia Japan Industrial Imaging Association oraz szuka możliwości rozwoju na rynku azjatyckim.
12:47
Dodał: Redakcja Serwisu (1)

Plany rozwoju w Azji 

„Azjatycki rynek machine vision jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków na świecie, czego dowodzi wzrost procentowy naszej sprzedaży w tym regionie” -wyjaśnił Jochen Braun, Manager International Sales. „ Japonia jest i pozostanie największym rynkiem w Azji, także jesteśmy bardzo zadowoleni podkreśleniem naszej obecności poprzez członkostwo w JIIA i zwiększeniem naszej wiedzy o lokalnych warunkach rynkowych”. 

„ Cieszymy się, że Allied Vision Technologies, wiodący producent kamer w Europie, jako jeden z naszych członków, przekaże nam wiedzę  o europejskich rynkach i ekspertyzach technicznych, szczególnie z zakresu Firewire,” komentuje Sachio Kiura, Derektor i Sekretarz Generalny JIIA. 

AVT aktualnie obecne jest w siedmiu państwach w Azji(Chiny, Indie, Malezja, Tajwan, Korea Południowa, Singapur i Japonia). AproLinkCorp. (Kabushiki Kaisha AproLink) jest partnerem firmowym w Japonii od 2006r. 
AVT planuje otwarcie własnego biura sprzedaży w Azji w celu dalszego zwiększania sprzedaży i obsługi w tym regionie.
 

Źródło: AVT


prasa i literatura branżowa