Logowanie

nie pamiętam hasła

Jesteś firmą i nie posiadasz konta?
Zdobądź dostęp do funkcji serwisu:

  • wizytówka
  • artykuły
  • wydarzenia
  • produkty
  • zapytania ofertowe
  • newsletter

Partnerzy serwisu

AT - Automation Technology na targach VISION 2018

Na nadchodzących targach VISION 2018 w Stuttgarcie zaprezentowane zostaną dwie nowości w ofercie niemieckiej firmy Automation Technology: inteligentna kamera na podczerwień IRSX oraz modułowa głowica do triangulacji laserowej MCS. Ponadto wiele standardowych produktów doczekało się licznych udoskonaleń.
20:50
Dodał: Redakcja Serwisu (1)
Seria IRSX to inteligentne kamery przystosowane do inspekcji termowizyjnej w przemyśle. Posiadają one skalibrowany sensor podczerwieni, szybki procesor i łatwy w konfiguracji interfejs pozwalający na szybkie i sprawne wdrożenie nowych rozwiązań. Dodatkowym atutem jest solidne wykonanie w standardzie ochrony IP67 oraz niewielkie rozmiary.

MCS to seria modułowych głowic do inspekcji 3D metodą triangulacji laserowej. Pozwalają one na swobodną konfigurację jej parametrów w zależności od potrzeb procesu. Dobierając odpowiednie elementy można stworzyć głowicę o wymaganym polu widzenia, rozdzielczości i szybkości, a w przypadku gdy potrzebna jest duża dokładność możliwe jest też stworzenie głowicy podwójnej. Wszystkie skonfigurowane przez klienta produkty są fabrycznie kalibrowane co gwarantuje ich niezawodną pracę.

Na targach nie zabraknie również standardowych produktów AT, w tym głowic laserowych 3D z serii C5-CS o rozdzielczościach do 4K i częstotliwościach do 200 kHz, w których zaimplementowano ponadto ulepszoną technologię obrazowania 3D (HDR-3D).


Źródło: https://www.automationtechnology.de

 

prasa i literatura branżowa