Logowanie

nie pamiętam hasła

Jesteś firmą i nie posiadasz konta?
Zdobądź dostęp do funkcji serwisu:

  • wizytówka
  • artykuły
  • wydarzenia
  • produkty
  • zapytania ofertowe
  • newsletter

Partnerzy serwisu

COGNEX otwiera rynek mobilych terminali

Cognex Corporation (NASDAQ: CGNX) - światowy lider w produkcji systemów wizyjnych dla przemysłu i wiodący dostawca czytników kodów kreskowych stosowanych w automatyce przemysłowej i logistyce - rozszerza swój docelowy rynek terminali mobilnych warty 500 milionów dolarów poprzez wprowadzenie zupełnie nowej linii produktów - terminali mobilnych opierających swoje działanie na smartphonie i wykorzystujących zaawansowaną technologią zaprojektowaną przez Cognex do odczytu kodów kreskowych.
08:17

MX-1000 - nowa rewolucyjna metoda do zadań związanych z zarządzaniem magazynem, logistyką i serwisem.

Seria MX-1000 dedykowana jest producentom i firmom logistycznym, wykorzystującym zastrzeżone, drogie i kosztowne w utrzymaniu,  dedykowane do określonych zadań oraz trudne w zastosowaniu technologie odczytu kodów kreskowych.

Elastyczny, inteligentny i niezawodny

Jest to innowacyjne podejście do zwiększając funkcjonalność nowoczesnych urządzeń mobilnych w przemyśle. MX-1000 wykorzystuje najnowszą technologię mobilną dla swoich urządzeń przemysłowych zastosowaniach odczytu kodów kreskowych. MX-1000 łączy w sobie łatwość użytkowania, niski koszt i elastyczność dzięki zastosowaniu smartphona  w solidnej, wytrzymalej obudowie, odpornej na wstrząsy, przystosowanej do wymagającego środowiska przemysłowego.  

System wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną aplikację do odczytu kodów kreskowych, wykorzystująca sprawdzoną technologię Cognex, która swoim działaniem przewyższa systemy laserowe i optyczne czytniki kodów. Szybko i niezawodnie rozpoznaje etykiety 1-D i 2-D oraz skomplikowane kody DPM 2-D.

Jest to innowacyjne podejście zwiększające funkcjonalność nowoczesnych urządzeń mobilnych w przemyśle. Cognex spodziewa się, że dzięki wyjątkowemu połączeniu obu technologii produkt stanie się ważnym graczem w segmencie rynku terminali mobilnych, którego wartość szacuje się na 500 milionów dolarów.

Wykorzystaj swoje urządzenia mobilne do pracy w całym przedsiębiorstwie!

prasa i literatura branżowa