Logowanie

nie pamiętam hasła

Jesteś firmą i nie posiadasz konta?
Zdobądź dostęp do funkcji serwisu:

  • wizytówka
  • artykuły
  • wydarzenia
  • produkty
  • zapytania ofertowe
  • newsletter

Partnerzy serwisu

EyeVision prezentuje cztery kamery MIPI I/O dla rozwiązań wizyjnych

EyeVision wprowadziła cztery kamery MIPI znajdujące zastosowanie zarówno w czterech różnych aplikacjach jak i do uchwycenia jednego dużego obrazu złożonego z obrazów z różnych kamer.

 
10:58
Dodał: Redakcja Serwisu (1)

Dzięki wsparciu Multi-Camera oprogramowaniu EyeVision więcej niż jedna kamera może być używana w tym samym czasie. Jest to idealne rozwiązanie dla nowego Rasperry Pi z możliwością podłączenia czterech kamer MIPI. Oprócz tego oprogramowanie posiada teraz dodatek „Registration”, który może być użyty do stworzenia jednego dużego obrazu z obrazów pochodzących z czterech różnych kamer dzięki współrzędnym koordynacyjnym.

Dodatek Multi-Instance pozwala na zastosowanie każdej z czterech kamer do innej aplikacji.

Poza tym kamera przetwornik 13 Mpx Sony IMX135; inne kamery też są obsługiwane od VGA do 18 Mpx rozdzielczości.

Zestaw MIPI Embedded- Vision jest dostępny w lipcu w specjalnej ofercie w cenie 8000 Euro. Zestaw jest gotowy do użycia i zawiera sprzęt oraz sterowniki i oprogramowanie. Wystarczy połączyć i można zaczynać działanie.

Oprogramowanie EyeVision wraz systemem Embedded – Vision oferuje graficzny interfejs użytkownika z funkcjami przeciągnij i upuść służącymi do programowania. Programy do inspekcji są łatwe do stworzenia bez umiejętności programistycznych.

 

Źródło: evt.eyevision-web.com

 

prasa i literatura branżowa