Logowanie

nie pamiętam hasła

Jesteś firmą i nie posiadasz konta?
Zdobądź dostęp do funkcji serwisu:

  • wizytówka
  • artykuły
  • wydarzenia
  • produkty
  • zapytania ofertowe
  • newsletter

Partnerzy serwisu

MATROX – systemy wizyjne znajdujące zastosowanie w wielu sektorach przemysłu

Firma MATROX wchodzi na polski rynek wraz z konkurencyjnymi cenami i funkcjonalnością swoich rozwiązań. Zamierza rozwijać współpracę z użytkownikami platform firmy oraz partnerami wykonującymi kompletne rozwiązania.

 
11:58
Dodał: Redakcja Serwisu (1)

Jest to firma z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem dostarczająca systemy wizyjne na kilku różnych platformach sprzętowych i obsługę ich za pomocą tego samego narzędzia programistycznego. Z oprogramowań mamy do wyboru Matrox Design Assistant i Matrox Imaging Library. W ofercie sprzętowej możemy znaleźć kamery inteligentne z serii Iris GTR, przemysłowe procesory wizyjne 4Sight EVS, frame-grabbery sygnału wideo, karty GigE, CameraLink i najnowszy standard CoaXPress. Do wyboru mamy także potężne komputery wizyjne Supersight Solo oparte na magistrali PCIe o wielu portach. Szczególną pozycją jest kamera „smartcam”. MATROX ma w ofercie sporą gamę kamer inteligentnych z czujnikami monochromatycznymi i kolorowymi, od rozdzielczość VGA do 5 Mpx.

Firma oferuje także szkolenia i usługi integratorskie dla osób początkujących w takich rozwiązaniach. Partnerem firmy MATROX w Polsce jest magazyn Control Engineering.

 

Źródło: www.controlengineering.pl


prasa i literatura branżowa