Logowanie

nie pamiętam hasła

Jesteś firmą i nie posiadasz konta?
Zdobądź dostęp do funkcji serwisu:

  • wizytówka
  • artykuły
  • wydarzenia
  • produkty
  • zapytania ofertowe
  • newsletter

Partnerzy serwisu

Nowa seria kamer przemysłowych i single-board z USB 3.0 od The Imaging Source

The Imaging Source, międzynarodowy producent kamer wizyjnych i oprogramowania do obrazowania przemysłowego, ogłosił wprowadzenie nowo opracowanej serii kamer przemysłowych wyposażonych w matryce CMOS od Aptina.
11:54
Dodał: Redakcja Serwisu (1)

Kamery dostępne są w wersji i single-board oraz wyposażone w solidną obudowę z mocowaniem aparatu typu  C / CS oraz wejściem USB 3.0.

Kamery kolorowe bądź monochromatyczne o rozdzielczości 5 i 10 Megapikseli posiadają matryce MT9P006 i MT9J003 od Aptina - kompaktowe, dające dobrą jakość obrazu oraz dobry stosunek ceny do jakości. Są idealnym rozwiązaniem do wymagających warunków przemysłowych.

Dodatkowo seria wyposażona jest w oprogramowanie do rozpoznawania kodów kreskowych 1-D i 2-D, pomiarów oraz akwizycji obrazów dostępne dla systemów operacyjnych Windows i Linux. Konfiguracja kamery to kwestia kilku minut, a integracja z istniejącymi aplikacjami - kilka linijek kodu.

W zestawie znajdują się również sterowniki do LabView, Halcon, MERLIC, VisionPro, DirectX, Twain oraz NeuroCheck.  Dzięki dostępnym trybom automatycznym zapewniają optymalną jakość obrazu nawet w zmiennych warunkach oświetleniowych.

Kamery są dostarczane ze  sterownikami dla Windows XP, Vista, W7 / 8 oraz oprogramowaniem IC Imaging Control 3.2 (biblioteki .NET i C++) oraz  IC Capture - umożliwiającym ustawianie parametrów kamery,  wyświetlanie i zapisywanie pojedynczych lub serii obrazów.


prasa i literatura branżowa