Logowanie

nie pamiętam hasła

Jesteś firmą i nie posiadasz konta?
Zdobądź dostęp do funkcji serwisu:

  • wizytówka
  • artykuły
  • wydarzenia
  • produkty
  • zapytania ofertowe
  • newsletter

Partnerzy serwisu

Portal www.systemywizyjne.pl po raz kolejny partnerem medialnym targów AUTOMATICON

Targi AUTOMATICON® są od lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają doskonałą możliwość zaprezentowania wystawcom swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest coraz liczniej odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych, jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów. Z roku na rok powiększa się grono wystawców i gości.
12:03
Dodał: Redakcja Serwisu (1)

Potencjał targów

Pomimo rozwoju różnorodnych technik komunikacji i przekazywania informacji w tym wszechobecnego internetu, udział w targach jest nadal najskuteczniejszą formą promocji i prezentacji oferty przedsiębiorstwa. Imprezy targowe dają jednocześnie potencjalnym klientom ogromną łatwość znalezienia potrzebnych rozwiązań, gdyż w jednym miejscu i czasie mogą bezpośrednio zapoznać się z różnymi ofertami i przedyskutować z wieloma dostawcami możliwości zaspokojenia swoich potrzeb.

Wiele osób pyta co nowego będzie można zobaczyć?

AUTOMATICON 2017 - co nowego?

Odpowiedź jest trudna, bo nowości będzie bardzo dużo! Od lat silnie akcentują swoją obecność systemy sieciowe, ale nie zabraknie również nowości z innych dziedzin. W tym roku, podobnie jak na poprzednich targach, bogatą ofertę będą prezentowały firmy produkujące i wdrażające roboty przemysłowe. Goście odwiedzający targi będą mogli zapoznać się również z rozwiązaniami z dziedziny automatyki począwszy od prostych urządzeń wykonawczych i regulatorów bezpośredniego działania, poprzez regulatory cyfrowe z zaimplementowanymi nowoczesnymi algorytmami sterowania, aż po całe systemy sterowania procesami technologicznymi na poziomie zakładu. Oferta w zakresie urządzeń pomiarowych obejmuje pełną gamę czujników i przetworników różnorodnych parametrów fizykochemicznych od pomiaru temperatury i ciśnienia poprzez detektory gazów, pomiary pH, po analizatory składu chemicznego i duże systemy pomiarowe. Dopełnieniem oferty targowej jest elektronika: elementy, podzespoły, urządzenia pomiarowe i diagnostyczne.

Międzynarodowi wystawcy

Targi AUTOMATICON od kilku lat gromadzą ponad trzystu wystawców. Tradycyjnie najliczniejszą grupę wystawców zagranicznych stanowią firmy niemieckie. Zainteresowanie firm niemieckich udziałem w targach jest odzwierciedleniem atrakcyjności naszego rynku, ale jednocześnie wskazuje na to z jak potężną konkurencją muszą zmagać się polscy przedsiębiorcy.

Zapraszamy

Wydarzenie prezentuje bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań i trendów branżowych. Zwiedzający zapewne znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania, zaś dla wystawców targi zaowocują wieloma nowymi kontraktami. 

prasa i literatura branżowa