Logowanie

nie pamiętam hasła

Jesteś firmą i nie posiadasz konta?
Zdobądź dostęp do funkcji serwisu:

  • wizytówka
  • artykuły
  • wydarzenia
  • produkty
  • zapytania ofertowe
  • newsletter

Partnerzy serwisu

O nas

Portal branżowy Systemywizyjne.pl powstał z myślą o stworzeniu bazy informacyjnej o przemysłowych systemach wizyjnych, a także rozwiązaniach telewizji przemysłowej w Polsce i na świecie, zrzeszającej producentów, dystrybutorów, integratorów, instalatoróow jak i zwykłych użytkowników i pasjonatów.

Naszym głównym celem jest propagowanie szerokopojętych systemów wizyjnych jako metody na stuprocentową kontrolę, powiększanie wiedzy merytorycznej, prezentowanie informacji o nowościach na rynku komponentów wizyjnych.
Nasz serwis umożliwia publikacje treści, które omawiają aktualną problematykę i pozwalają na zapoznanie się z dynamicznym rozwojem rynku systemów wizyjnych.

W dziale Artykuły znajdą Państwo zbiór wiadomości teoretycznych, naukowych i użytkowych, które pozwolą na wnikliwe zapoznanie się z zagadnieniami dotyczącymi systemów wizyjnych:
  • Wiadomości  to miejsce na informacje dotyczące aktualnych wydarzeń branżowych, faktów z życia firmy czy też zapowiedzi wydarzeń, oraz relacje z eventów, itp.
  • Nowości produktowe umożliwiają Państwu prezentacja aktualnej oferty i najnowszych produktów wprowadzanych przez Firmę na rynek
  • Rozwiązania to miejsce na informacje o innowacyjnych technologiach, wdrożonych aplikacjach i rozwiązaniach technologicznych, czy też opis gotowych systemów oraz zastosowanych modernizacji
Dodatkowo dział Kalendarium udostępnia Państwu terminarz imprez targowych, seminariów naukowych, szkoleń, oraz innych wydarzeń związanych z systemami wizyjnymi w Polsce i na świecie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również Katalogi Firm i Produktów, które pomogą w sprawnym odszukaniu informacji będących odpowiedzią na Państwa potrzeby. A przypadku chęci uzyskania informacji lub oferty na temat wybranego rozwiązania umożliwiamy Państwu składanie zapytań ofertowych skierowanych do dystrybutorów lub integratorów, które pozwolą na szybkie odnalezienie partnera handlowego lub technologicznego

Chcielibyśmy, aby nasze kontakty i współpraca z Użytkownikami Serwisu układała się jak najlepiej, w związku z czym prosimy o wszelkie sugestie na temat funkcjonalności, rozwoju i użyteczności naszego serwisu. Prosimy kierować je na adres e-mail: info@systemywizyjne.pl

Redakcja Serwisu Systemywizyjne.pl

prasa i literatura branżowa