Logowanie

nie pamiętam hasła

Jesteś firmą i nie posiadasz konta?
Zdobądź dostęp do funkcji serwisu:

  • wizytówka
  • artykuły
  • wydarzenia
  • produkty
  • zapytania ofertowe
  • newsletter

Partnerzy serwisu

Baumer Starter Kit - rozpakuj i działaj!

Twój szybki i łatwy sposób do technologii Gigabit Ethernet. Odkrywanie nowej kamery powinno być tak proste jak rąbanie drewna. Jest to idea zestawu startowego firmy Baumer, który oferowany jest do wszystkich modeli kamer z interfejsem Gigabit Ethernet (od VGA do 5 mega pikseli). Nie trać czasu na szukanie wszystkich niezbędnych kabli i złączek aby uruchomić kamerę. Z zestawem startowym firmy Baumer otrzymasz wszystko w jednej paczce. Pozbędziesz się niepotrzebnego stresu podczas tworzenia aplikacji.
10:29
Dodał: Redakcja Serwisu (1)
Oprócz wybranego przez Ciebie modelu kamery Baumer Gigabit Ethernet i oprogramowania Software Development Kit (SDK) dla systemu Windows, Baumer Starter Kit zawiera kartę Gigabit Ethernet na PCI, przewód Gigabit Ethernet (4,5 m), przewód do trigera (5,0 m), zasilacz wraz z przewodem zasilającym (3,5 m), adapter do montażu czołowego oraz adapter do montażu na statywie. 

Doświadczeni użytkownicy odkryją duże korzyści płynące z tej kombinacji.
SDK dołączone do zestawu startowego zostało stworzone przez firmę Baumer dla jak najlepszej integracji i zostało dopasowane do wymagań kamer Baumer. Udostępniamy również wsparcie techniczne podczas użytkowania. Otrzymujesz wszystko z jednego źródła – Baumer.
 

Źródło: Baumer Optronic Gmbh


prasa i literatura branżowa