Logowanie

nie pamiętam hasła

Jesteś firmą i nie posiadasz konta?
Zdobądź dostęp do funkcji serwisu:

  • wizytówka
  • artykuły
  • wydarzenia
  • produkty
  • zapytania ofertowe
  • newsletter

Partnerzy serwisu

EyeVision Technology przygotowuje sporo nowości na zbliżające się targi VISION 2018 w Stuttgarcie, m.in. nową wersję oprogramowania EyeVision 3D, bezpośrednią komunikację z robotami UR, inteligentną kamerę liniową oraz budżetową kamerę 3D: Saturn.
08:00
Dodał: Redakcja Serwisu (1)
Nowa generacja EyeVision 3D

EVT zaprezentuje najnowsze właściwości swojego oprogramowania do systemów wizyjnych 3D. Dodane zostały nowe narzędzia m.in. do inspekcji nałożenia kleju i uszczelek, a także do wyjmowania elementów z pojemników przez roboty. Ponadto nowe oprogramowanie współpracuje ze sprzętem wielu wiodących producentów kamer 3D, takich jak Automation Technology, LMI, Wenglor, Chromasens itd.

Bezpośrednia komunikacja z robotami Universal Robots

EyeVision posiada teraz nowe narzędzie do komunikacji z robotami UR, które znacznie usprawnia wdrażanie nowych aplikacji, zarówno 2D jak i 3D.

Inteligentna kamera liniowa

EVT poszerza swoją ofertę sprzętową o nową kamerę liniową RazerCam ZLS ​wyposażoną w opcjonalne procesory głębokiego uczenia Zynq lub Myriad 2. Kamera ponadto posiada swobodnie programowalne FPGA, automatyczną korektę cieni i zasilanie PoE.

Budżetowa kamera 3D: Saturn

EVT wprowadza nową kamerę 3D opartą o triangulację laserową. Saturn posiada częstotliwość 1 kHz, może zostać wyposażony w czerwony lub niebieski laser oraz jest kompatybilny z GenICam. W przyszłości planowane jest również wprowadzenie wersji inteligentnej z wbudowanym procesorem.

Źródło: www.evt-web.com

 

prasa i literatura branżowa